Text

Ansatte

Text

Elise Dalseg

Daglig Leder/Autorisert regnskapsfører

Tlf: 72 40 63 35
Mail: elise@bere.no

Text

Tove Bøgseth

Avd.leder/Autorisert regnskapsfører

Tlf: 72 40 63 32
Mail: tove@bere.no

Text

Kristin Olsen

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 94 01 51 72
Mail: kristin@bere.no

Text

Karin Gullikstad Kjelsberg

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 72 40 63 31
Mail: karin@bere.no

Text

Anne Grete Klemmetvoll Viken

Regnskapskonsulent

Tlf: 72 40 63 36
Mail: anne-grete@bere.no

Text

Lena Sæther

Regnskapskonsulent

Tlf: 94 01 51 73
Mail: lena@bere.no

Text

Sindre Grønnerøe

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 72 40 63 34

Mail: Sindre@bere.no

Text


Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon